Kadeřnictví

U Družstva Ideál 1516/3

+420 777 072 272

info@studionajezerce.cz

Vaši vlasový specialisté

Dominika a matěj

Rádi vás uvítáme a postaráme se o vaše vlasy. Máme ten správný zápal a chuť. Nejen odvést výbornou práci, ale i se vzdělávat a posouvat dál naše dovednosti a sbírat nové zkušenosti. Jak mezi sebou říkáme, nezamrznout na místě. Pohybujeme se v oboru několik let. Kadeřník Matěj se specializuje především na pánské střihy a zastřihování vousů, má skvělý cit pro detail. Kadeřnice Dominika se v tomto oboru našla, i po letech svou práci bere především jako zálibu, ctí soukromí a klid každého klienta stejně tak jako svůj.

Výrobky těchto značek zakoupíte u nás v salónu

Profi péče i doma

Používáme značky Matrix a Biolage

Služby jsou prováděné s profesionální kadeřnickou značkou Matrix.
Široký výběr produktů nám umožňuje přizpůsobit danou službu podle kvality, struktury a problematiky konkrétních vlasů každé klientky. Poradíme správné techniky, jak se svými vlasy zacházet a společně vybereme vhodné produkty na domácí používání, abyste si mohli salónní zážitek a správnou péči dopřát i doma.

Vybrané produkty si od nás můžete domů rovnou odnést.

Ceník služeb

Ceny držíme při zemi, ale rozhodně ne na úkor kvality. Naši profesionálové vždy dělají maximum pro Vaši naprostou spokojenost.

Proč zrovna

Náš salon

Certifikovaní

Odborníci

Bez vyjímky je každý člen našeho personálu vystudovaný profesionál s praxí ve zvoleném oboru.

Etablovaní

Dodavatelé

Používáme pouze prověřené značky s dlouhouletou historií. U nás kompromisy neděláme.

Neustále

Trendy

Nabízíme jak klasické barvení a střihy, tak například moderní ombre nebo oblíbené barvení balayage.

Co o nás říkají klienti?

Naše reference

Děkuji za kvalitní a opravdui pečlivé kadeřnické služby. Slečna Dominika si s vlasy opravdu vyhraje. Byla jsem nově u ní. Strávila 3 hodiny, kdy nic ioravdu nenechala náhodě a je vidět, že je pečlivá, své práci rozumí a hlavně dělá věci s rozmyslem. Za sebe, mohu říci, že takhle dobře a kvalitně mě dlouho nikdo nenabarvil(tedy melir) a neostrihal. Bravo, Dominiko.! Děkuji ještě jednou moc.

Markéta Kantnerová

Dominika je nejlepší kadeřnice, jakou jsem kdy měla! Mimo to, že je sympatická, milá a vždy Vám se vším poradí, má i profesionální přístup a já se k ní vždy ráda vracím. 🙏🏼❤️

Denisa Suchánková

Bezpochyby nejlepší kadeřnictví, které jsem měl tu čest navštívit. Slečna kadeřnice je naprosto skvělá, sympatická, příjemná a navíc moc šikovná. Pravděpodobně budete odcházet v lepším stavu, než si vůbec dokážete představit. Za mě velký palec nahoru a jsem si jistý, že už jiné kadeřnictví navštěvovat nebudu 🙂

Daniel addrid Navrátil

Otevírací doba

Pondělí9.00 – 17:00
Úterý10:00 – 19:00
Středa9.00 – 17:00
Čtvrtek10:00 – 19:00
Pátek9.00 – 16:00
SobotaNa objednání

Adresa

U Družstva Ideál 1516/3

E-mail

info@studionajezerce.cz

© 2022 | Studio Na Jezerce

Vytvořila agentura RightMarketing.cz

© 2022 | Studio Na Jezerce

Vytvořila agentura RightMarketing.cz