Tetování

U Družstva Ideál 1516/3

+420 777 072 272

info@studionajezerce.cz

Potykejme si

Tvá tatérka Anet

Ahoj. Na začátek považuji za důležité uvést, že tetuji vše kromě živé realistiky.
Jinak moc ráda tetuju cokoliv, tenké i tlusté linky. Malé, střední i velké kérky. Jak pro dámy, tak i pány. Můžeme spolu vytvořit návrh nebo si můžeš přinést svůj podle vlastních představ. Vždy ti ráda ho pomůžu upravit či vylepšit podle tvého gusta. Hlavně, mě a ani strojku se bát nemusíš, naopak se a můžeš na cokoliv zeptat. Mrkni na odkaz na můj Instagram, kde mám své práce. Napiš mi a domluvíme se na termínu. A neboj, vynasnažím se najít ti termín co nejdříve. Těším se na tebe a především, co spolu vytvoříme!

Napišme si napřímo

Miluju osobní přístup, neváhej mi tedy kouknout přímo na Instagram, kde najdeš veškerou mou práci a můžeme se zde rovnou konkrétně domluvit.

Proč zrovna

Náš salon

Certifikovaní

Odborníci

Bez vyjímky je každý člen našeho personálu vystudovaný profesionál s praxí ve zvoleném oboru.

Etablovaní

Dodavatelé

Používáme pouze prověřené značky s dlouhouletou historií. U nás kompromisy neděláme.

Neustále

Trendy

Naše práce je nám koníčkem a tak sledujeme současné trendy a učíme se nejnovějším postupům.

Co o nás říkají klienti?

Naše reference

Děkuji za kvalitní a opravdui pečlivé kadeřnické služby. Slečna Dominika si s vlasy opravdu vyhraje. Byla jsem nově u ní. Strávila 3 hodiny, kdy nic ioravdu nenechala náhodě a je vidět, že je pečlivá, své práci rozumí a hlavně dělá věci s rozmyslem. Za sebe, mohu říci, že takhle dobře a kvalitně mě dlouho nikdo nenabarvil(tedy melir) a neostrihal. Bravo, Dominiko.! Děkuji ještě jednou moc.

Markéta Kantnerová

Dominika je nejlepší kadeřnice, jakou jsem kdy měla! Mimo to, že je sympatická, milá a vždy Vám se vším poradí, má i profesionální přístup a já se k ní vždy ráda vracím. 🙏🏼❤️

Denisa Suchánková

Bezpochyby nejlepší kadeřnictví, které jsem měl tu čest navštívit. Slečna kadeřnice je naprosto skvělá, sympatická, příjemná a navíc moc šikovná. Pravděpodobně budete odcházet v lepším stavu, než si vůbec dokážete představit. Za mě velký palec nahoru a jsem si jistý, že už jiné kadeřnictví navštěvovat nebudu 🙂

Daniel addrid Navrátil

Otevírací doba

Pondělí9.00 – 17:00
Úterý10:00 – 19:00
Středa9.00 – 17:00
Čtvrtek10:00 – 19:00
Pátek9.00 – 16:00
SobotaNa objednání

Adresa

U Družstva Ideál 1516/3

E-mail

info@studionajezerce.cz

© 2022 | Studio Na Jezerce

Vytvořila agentura RightMarketing.cz

© 2022 | Studio Na Jezerce

Vytvořila agentura RightMarketing.cz